Narzędzia Śruby Produkcja Sklepy www Kontakt

Narzędzia i serwis

Zapraszamy do naszego salonu przy al. Piłsudskiego 64C w Olsztynie. Nasi sprzedawcy doradzą w wyborze narzędzi i przedstawią nalepsze promocje. Prowadzimy własny serwis elektronarzędzi. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlano - remontowej.

Śruby i techniki zamocowań

Zachęcamy do zakupu śrub, podkładek i nakrętek z naszego bogatego asortymentu. Oferujemy również kołki i kotwy budowlane, mocowania chemiczne, pianki i kleje montażowe oraz liny, łańcuchy i osprzęt.

Produkcja

Dysponujemy własnym zespołem maszyn i wykwalifikowaną kadrą. Zapewniamy najwyższą możliwą precyzję i jakość wykonania. Współpracujemy ze zleceniodawcą od pierwszego szkicu do finalnego produktu.

Nasze sklepy www

Kontakt

KROS

al. Piłsudskiego 64C, 10-450 Olsztyn

(+48) 89 539-04-06

biuro@kros.pl

Przedstawiciele handlowi

Marek Ciesielski - woj.mazowieckie, woj.kujawsko-pomorskie

tel. +48 533 464 224

e-mail: m.ciesielski@kros.pl

Jarosław Złotkowski - woj.warmińsko-mazurskie, woj.podlaskie

tel. +48 535 060 340

e-mail: j.zlotkowski@kros.pl

Dział handlowy

Sławomir Brach - handlowiec

tel. +48 509 814 353

e-mail: s.brach@kros.pl

Piotr Leliński - sprzedaż krajowa

tel. +48 508 372 414

e-mail: piotr.l@kros.pl

Barbara Skibińska - sprzedaż krajowa

tel. +48 533 464 228

e-mail: b.skibinska@kros.pl

Marianna Malanowska - sprzedaż krajowa

tel. +48 535 070 099

e-mail: m.malanowska@kros.pl

Damian Wierzba - dyrektor handlowy

tel. +48 515 232 646

e-mail: d.wierzba@kros.pl

Serwis elektronarzędzi

kom.: +48 531 023 071

tel.: +48 89 539 04 06 wew. 28

e-mail : serwis@kros.pl